Vetura në shitje Porsche Cayenne

Kjo veture ka pasur 725 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/07/2019 10:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 179 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Porsche Cayenne 3.0 D 2013

Porsche Cayenne 3.0 Diesel
Viti - 04/2013
180KW / 245PS
177.000 KM
Vetura Me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit