Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 154 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/07/2019 11:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1560 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C3 1.6 HDI 2010

Citroen C3 1.6 HDI
Viti - 2010
68 KW / 92 PS
KM : 160.000
Vetura me Dogan (IM7)

Mundesi Pagese me Leasing ( Kredi )

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit