Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1240 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:38:09

7,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 247 852 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 3C AUTOMATIK

PASSAT 3C AUTOMATIK 2.0 (103)KW 140PS
VITI 2008
HIGLINE
KLIMA TRONIK DY SEZONALE
ABS
ESP
NDRRIMI SHPEJCIVE NE VOLLAN
CENZORA TE PARKINGUT PARA DHE MBRAPA
AUTO HOLLD
TEMPO MAT
KOMAMDA NE TIMON
BORD KOMPJUT
CENZOR SHIJU
DRITA TE KSENON
DRITA TE MJEGLLES
KARRTIKAT ME NXEMJE
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIE
KARRIKAT ELEKTRONIKE
SERVISIN E KRYER
GOMAT TE DIMRIT
REGJISTRIMI PAR NE KS
DY QELSA
BEJM NDRRIM
+37744444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit