Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 771 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2019 12:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1995 cm³ 155 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 320 D - Automatik

Bmw 320 D - Automatik
Viti - 11/2013
120 KW / 163 PS
155.000 KM
Vetura Me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit