Vetura në shitje Land Rover Range Rover Sport

Kjo veture ka pasur 970 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/07/2019 10:24

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Range Rover Sport HSE 3.0 D - 7 Ulse 2015

Range Rover Sport HSE 3.0 D - 7 Ulse
Viti - 02/2015
215 KW / 292 PS
Vetura me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit