Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 422 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/02/2019 13:45

4,500 EUR
4,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


4,200 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1998 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suharekë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Alberti

 • Suharekë
 • +377 45 111030

Shes ose nderroj veturen Citroen C5 2.0 Automatik

Doganuar dhe regjistruar (RKS)
* 2.0 diesel, Automatik, 6 shpejtesi (136 ps)
* Ndërrim i mundshëm
* Alufellne
* Sensora Parkingu (para mbrapa)
* Board Computer
* ABS/Airbag
* Tempomat
* Navigation
* Drita xenon/bixenon etj.
* Karrigat Lekure, me nxemje
* Perde mbrapa
* Navigation, etj
I sapo servisouar, ne gjendje shume te mire

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit