Vetura në shitje Daewoo Lanos

Kjo veture ka pasur 329 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/01/2019 16:57

1,600 EUR

(Çmimi)


2,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes daewoo lanos 1.4 benzin

Daewoo lanos
Motorri 1.4 benzin
Viti 2000
Rexhistrim 5 muj
Klima (ac)
Central
Motorr te opelit
Vetura esht ne gjendje te mir teknike
4 gomat michelin
N trapa perfekt
Shum osht i paster
Perkthehet menjeher

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit