Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 2978 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:12:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 21 600 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Audi A 6 viti 2011 Esline

Shes Audi A6 S line 2011 3.0
Shes Audi A6 S line viti i prodhimit 2011
Vetura ësht në gjendje shum të mir regjistrim ka 1 vit ësht në emer tonin personal përkthimi mundë të bahet mej here
Vetura posedon :
-Komanda në vollon
-Vollon 3 stuba origjinal te S line
-Cd ,navi,bluetooth,usb,aux, shanzher 6 cd
-3 Qelsa , Start ,stop
-Karrika me nxemje, para dhe prama
-Dy klima para dhe mrapa
-Senzora para dhe mrapa
-Serviset e kryera të gjitha
-Xenon bi xenen
-Goma të dimrit me fellen të mira
Për më shum info 📞044/049-13-46-05 ose viber +38344134605


Shpërndaje:

Veturat e fundit