Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 192 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:12:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
200 cm³ 0 200 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI TRENDLINE 2009

Golf 6 Plus 2.0 TDI Viti 2009 Posaardhur nga Gjermania eshte ne gjendje shum te mir posedon : KlimaAutomatic Dy zonale , Bordkompjuter Multifunksional , NAVIGACION SYSTEM VW , Senzor Parkingu Para-Mrapa ,Larjen e Dritave Para , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Goma te Dimrit Thuajse te Reja , Alarm , Dy Qelsa , TÜV deri 2020 etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . PA DOGAN .tag Gollf Tiguan Audi Touran Opel tag TEL 044-460-365


Shpërndaje:

Veturat e fundit