Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 680 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/02/2019 18:01

8,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

L.G

 • Prishtinë
 • 044145750

CITROEN C4 1.6 eHDI AUTOMATIK 2011

Shes citroen c4 1.6 ehdi Automatik
Viti 2011
Km 230mij me liber servisi
Serviset komplet te ndrruar
Rrypi dhemzor vajin e menjaqit
Servisin komplet me filtera
Eshte pa asnje vrejte
Tip top

POSEDON:

KLIMATRONIC
BORDCOMPUTER
NAVIGACION
TEMPOMAT
PULLA NE TIMON
KARRIKAT GJYSEM LEKUR
DISTANCA ANSORE
SENZORA PARKINGU PARA
SENZORA PARKINGU MBRAPA
HALLOGENKA
FELGA TE MIRA ME GOMA DIMRIT
FULLE EXTRA

VIBER +38344145750

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit