Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1508 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/02/2019 19:26

4,750 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 211 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Polo 1.6 TDI

Shitet vw Polo 1.6 TDI viti 10/2009 e sapoardhur nga Gjermania, vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike, ka servisin e kryer dhe posedon liber te servisit, dritare elektrike, klime, fellne me goma te reja etj...


Shpërndaje:

Veturat e fundit