Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 693 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:38:30

4,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 211 075 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL CORSA 1.3 DIZELL ECOFLEX

OPEL CORSA 1.3 DIZEL ECOFLEX
VITI 2009
REXHISTRIM EDHE 5MUAJ
KLIMA
ABS
ESP
HODRAULIK
BORD KOMPJUT
XHAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
GOMAT E DIMRIT
REXHISTRIMI I PAR NE KS
BEJM NDRRIM
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit