Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 630 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/03/2019 20:12

3,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 159 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Levent

 • Prishtinë
 • 049883399

VW Caddy 2.0 SDI Viti 2005 RKS Vetem 160.000 Km Gjendje PERFEKTE

Volkswagen Caddy 2.0 SDI 51 kW 69 5 Shpejtesi vetem 159.500 Km me librat e servisit.Hargjime minimale.Viti 2005 i regjistruar RKS por i skaduar.

shpenzimet
5.6 l/100 km(kombinim)
6.7 l/100 km(qytet)
4.9 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Drita per mjegull
-Air bag
-Abs
-Asr
-esp
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-Mbyllje qendrore
-4 Goma te reja te dimrit
-Radio CD dhe Navigacion
-Mbyllje qendrore
-Etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit