Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1672 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/04/2019 23:07

9,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 284 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 2.0 DSG 2010

Shitet Golf 6 2.0 TEAM
•Ngjyre hiri
•Automatik 6-Tiptronic 103kw/140ps
•Regjistrim 02/2020 (regjistrimit i dyt ne RKS)
•Goma te reja veres + fellne
•Komanda ne timon
•Shpejtesi ne timon
•Navi me touch (Bluetooth,SD CARD,AUX,6CD SLOT)
•Gjama elektrik
•Gjama te erresuar nga prodhuesi
•Pasqyre elektrike
•Senzora parkimi para dhe mbrapa
•Parkpilot
•Drita te mjegulles
INFO : Viber : +383 49 555 474
Whatsapp: +386 49 555 474


Shpërndaje:

Veturat e fundit