Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 348 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:32:06

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 164 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Insignia

Opel Insignia 2.0 cdti Cosmo
Viti Prodhimit:2009
Km:164.000 te garantuara me liber servisi
Nga Zvicra 🇨🇭
Me dogan
Full Opsion senzor parkingu pasqyre paluse ne gjendje shumte mir teknike dhe optike per meshum kontakto ne
Tel:+38349739999
AUTO NORI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit