Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 1223 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/04/2019 07:22

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 175 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A5

Audi A5 3.0 TDI 250 PS Automatik (DSG) Viti 10.2012, 173000 KM te kaluara Vetura ka te gjitha servisat e kryer, Me liber servisi e gatshme per gjdo kontroll. Opcionet – Navigacion me qasje ne Kosove,Automatik (DSG), Start Stop KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura me goma te reja, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik e shume te tjera. Informata me te hollesishme +38344308533


Shpërndaje:

Veturat e fundit