Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 765 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/02/2019 12:30

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 159 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mentor

 • Prishtinë
 • 044406087

CITROEN C3 1.6eHDI ME DOGAN HOMOLOGIM NGA ZVICRA

Shes Citroen c3 1.6eHDI nga Zvicra
Me Dogan dhe Homologim te Paguar
Km 159mij me garancion 100%
Me liber servisi
Eshte pa asnje investim
Tip Top

POSEDON:

KLIMATRONIC
BORDCOMPUTER
NAVIGACION
TEMPOMAT
PULLA NE TIMON
RADIO CD
AUX
BLUETOOTH
KARRIKAT RECARO
PANORAM
ESP
ABS
PASQYRET I PALOHEN
SENZORA PARKINGU
HALLOGENKA
FELLGA TE MIRA ME GOMA CONTINENTAL
TE VERES DHE BANDASHA ME GOMA DIMRIT
FULLE EXTRA

Viber:+38344406087
Viber:+38344742500

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit