Vetura në shitje Peugeot 208

Kjo veture ka pasur 745 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/03/2019 14:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 167 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Privat

 • Prizren
 • +38649819919

Peugeot 208 1.6 eHdi Viti 2012 Tabela te🇨🇭 Zvicres🇨🇭

Peugeot 208
1.6 eHdi
Viti 2012
Lde Drita Para
Led Drita Mbrapa
Tempomat
Pulla Timon
Bordkompojuter
Navigacjon me Tach
Klim Funksjon
Km 167 000 me Garancjon kilometra
Me libra te servis
Servis te krym ne peugeot servic te autorizume
Shumm Ekonomik Vetura
2 Qelsa
5 ulse
5 dyr
Negjyr e Bardh
Gjendje tip top
Shum ekonomik vetura per harxhime minimale
I sapo ardhur perj Zvicres
Pa DOGAN TABELA TE ZVICRES
Vrejtje ndrim jo
Qmim 6500 €

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit