Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 902 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:31:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 246 548 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

OPEL ASTRA 1.7 CDTI
VITI 2005
KLIM
ABS
ESP
TEMPOMAT
BORD KOMPJUT
CENZORA MBRAPA
CENZOR SHIU
DRITAT ME LLUPO DHE VET RREGULLUSE
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit