Vetura në shitje Citroën C3 Picasso

Kjo veture ka pasur 143 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 11:18

6,995 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 166 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2011 citroen c3 1.6 piccaso

2011 citroen c3 1.6 piccaso
manual
me dogane dhe homologim


Shpërndaje:

Veturat e fundit