Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 2887 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:45:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 212 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 7 Highline sportsvan 2016 automatik diesel!

Golfi bluemotion, modeli me i avancuar Highline, i posa ardhur me dogane dhe homologim, 1,6 dsg 7 shpejtësi 11 muj 2015;
- 212,000 km;
- 1,6 DSG 7 shpejtesi me 110 kuaj-fuqi;
- senzora para dhe mrapa 360 shkallë;
- start stop;
- ulese alcantara;
- hallogenka;
- timon multifunksional + shpejtësitë në timon;
- xhamat kolor fabrikisht;
- klima tronik;
- Navigacion;
- shanzher me 6 cd, usb, sd card
- goma të reja + goma rezervë;
- Pasqyret i palohen automatikisht:

Mund te kontrollohet per gjendje teknike ne secilin servis te autorizuar

Kontakt: +38349/196 287 (edhe viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit