Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 2396 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:10:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 172 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet VW Tiguan DSG 7 shpejtesi 4 motion 177 ps, v.p 2013 me dogane !!

Vetura e sapo ardhur me dogane dhe homologim, nje dore e vozitun ne Gjermani, 172.000 km te garantuara, Diesel tdi me i te kuqe me 177 kuaj fuqi, senzora mrapa, ulese alcantara me nxemje, timon multi funksional, dy pare fellne me dy pare goma te veres dhe te dimrit, start stop, xhama kolor fabrikisht, klima tronik, bllokade kunder vjedhjes, kuke automatike etj

Per kilometra dhe gjendje teknike mund te verifikohet ne secilin servis te autorizuar

Kontakt: +38349196287 (edhe viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit