Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1136 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:24:34

8,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1563 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

polo 1.6 tdi 2010

Vw polo 1.6 tdi
Viti i prodhimit 2010 ne gjendje te rregullt shpenzime shum te vogla
Posedon: karrika me nxemje , senzora mbrapa , navi t'madh , xhama tpasem te erresuar nga prodhuesi etj.
Tel : 049 122 565
Viber +383 49 122 565
WhatsApp +383 49 122 565

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit