Vetura në shitje Citroën SAXO

Kjo veture ka pasur 636 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/03/2019 22:04

3,300 EUR
2,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1360 cm³ 117 800 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

L. B.

  • Prizren
  • 049 151 484

Citroën Saxo 1.4 VTI - Panorama!

Shes Citroen SAXO 1.4 VTS, në gjendje fenomenale, hargjon vetëm 4 - 4.5 lit./100km. (mund ta testoni edhe vetë, për me u bindë 100%).
KM: vetëm 117'800km, me libër servisi. POSEDON:
-Klimën (Servisin në Gusht 2018, e mbushur)
- ABS - Airbag
- Xhamat elektrik
- Mbyllje Centrale
- Halogena/Magllajka
- PANORAM (2 shibera të ri) extra përpunim!
- Radio/CD/USB KENWOOD të re,
- 4x Boksa Pioneer
- INTERIORI komplet i ri me lëkur/shtof (ulset, tapacirat, vollani)
- Spoilerat, komplet të renovum dhe të ngjyrosur Blu-Metalik.
- 4x Alufelge me goma 195/50/15 fabrikisht të reja (2018) + 4x Diska (komplet vlera gati 600€)
- 2 Çelsa origjinal + libra e servisit me dokumente.
KOMPLET I RESTAURUM:
- Trapi i parëm (komplet)
- Koka e Timonit, - kupplung/llamellë/druklager të reja,
- Shofershebnja fabrikisht e re,
- Auspuku (komplet pjesa e mesme)
- Frenat e ri
- Kandelat, Filterat, Vaji,
- Rrypi i klimës + alternatorit,

Modeli i vitit 2000 (n'fund 1999-ës), Origjinal VTS!
Rrallë gjindet Automjet si ky, me kaq shum restaurime (Generallkë). Pres vetëm blerës serioz!
Cmimi diskutohet...
NDRRIM: JO (nuk vjen në konsiderim)
KONTRATA E SHITBLERJES: Te Noteri!


Shpërndaje:


Veturat e fundit