Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 361 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 11:20

16,990 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 202 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2014 AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO

2014 AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO
MANUAL
ME DOGANE DHE HOMOLOGIM
E ARDHUR NGA GJERMANIA


Shpërndaje:

Veturat e fundit