Vetura në shitje Audi A8

Kjo veture ka pasur 340 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/06/2019 12:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2993 cm³ 172 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A8 3.0 TDI - Matrix - Quattro

Audi A8 3.0 TDI - Matrix - Quattro
Viti - 08/2014
190KW / 258PS
Vetura me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber + 383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit