Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 1077 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2019 20:42

5,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Fabia

Shitet Skoda Fabia 1.4 TDI viti i prodhimit 2008. e doganuar dhe 1 vit regjistrim, 200000mije kilometra te kaluara. me liber servisit, gomat e reja, eshte teper i ruajtur nga brenda ashtut edhe jasht motori eshte ne gjendje shum mire


Shpërndaje:

Veturat e fundit