Vetura në shitje Mercedes-Benz A 180

Kjo veture ka pasur 1272 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:11:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 157 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES-Benz

Mercedes Benz A180 CDI ( Diesel ) Viti 2010 Posaardhur nga Gjermania Vetura eshte ne gjendje shum te mir 158.491KM Kilometra Te Garantuara posedon : Klima Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional, Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , Komanda ne Vallon , NAVIGACION , ESP , ABS , SRS Airbag , AUX-BLUETOOTH Me Sistem Telefoni , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Dy Qelsa . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . PA DOGAN . Tag Opel a 180 160 Astra Corsa Golf Polo tag TEL 049-77-99-46


Shpërndaje:

Veturat e fundit