Vetura në shitje Land Rover Range Rover

Kjo veture ka pasur 443 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:47:52

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3600 cm³ 226 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Range Rover HSE 3.6 dizell sport

Range Rover HSE Sport 3.6 dizel
Range Rover
1 vit regjistrim
Hse sport
3.6 dizell
posedon
klima tronik
navigacion
tempo mat
komanda ne timon
ulse lekur
ulse me nxemje
ulse me memorje
dvd
dritat xenon big xenon
drita levizse
drita te mjegulles
fellne 20 coll
shtopat lled
kuk per rimorkio
dritare te zeza fabrikisht
per ma shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit