Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 387 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:39:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 265 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vw Tiguan 2.0 tdi

Vw Tiguan 2.0 TDI
Viti prodhimit:2011
4 MOTION
Nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Km:265.000 te garantuara me liber servisit
Me dogan
Tel:+38349739999

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit