Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 262 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/04/2019 19:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1997 cm³ 177 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A6 2.0 TDI 2013

Audi A6 2.0 TDI
Viti - 08/2013
140KW / 190PS
Vetura me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber + 383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit