Vetura në shitje Skoda Roomster

Kjo veture ka pasur 162 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/04/2019 17:37

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1896 cm³ 244 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Skoda Roomster 1.9 TDI

Skoda Roomster 1.9 TDI
Viti - 2009
77 KW / 105 PS
Vetura me Dogan (IM7)

Çmimi : 5.800 Euro

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit