Vetura në shitje Fiat 500

Kjo veture ka pasur 305 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/08/2019 11:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Verdhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 90 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat 500 C - Sport - Abarth

Fiat 500 C - Sport - Abarth
Viti - 2013
KM : 90.000
Vetura me Dogan (RKS)


Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit