Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 807 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 14:48

4,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet peugeot 308 1.6 hdi medeli MILLESIM 200. viti prodhimit 10.06.2010

Shitet peugeot 308 HDI 1.6 modeli MILLESIM 200.
Vetura ka pamje shum te mire te jashtme dhe enterier shum te ruajtur te mbrenshem
Hargjimet shum te vogla ne gjendje shum te mire. Te gjitha serviset e kryera me koh ne servis te autorizuar me liber te servisit


Shpërndaje:

Veturat e fundit