Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 2288 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/07/2019 19:42

8,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes VW Golf 6 2.0 TDI


VW Golf 6 2.0 TDI
Ne fund te 2009
Posedon
Airbag
Abs
Esp
Timoni Servo Elektronik
Bordkompjuter
Klima AC
Radio CD Touchscreen
Xhamat Elektronik Para Mrapa
Pasqyret Elektronike me Nxemje
2Qelsa
Regjistrimi i 2 ne rks
Servisi i sapokryer komplet
Ndrrim i mundeshem
Passat 2009-2013
Audi a4 2009-2013

+38344234119

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit