Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 164 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/04/2019 10:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1986 cm³ 183 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A6 2.0 TDI

Audi A6 2.0 TDI
Viti - 05/2015
140 KW / 190 PS
183.000 KM
Vetura me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber + 383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit