Vetura në shitje Chevrolet Aveo

Kjo veture ka pasur 179 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2019 10:53

5,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 70 800 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo i blere i ri ne Kosove dhe i regjistruar per here te pare ne vitin 2014. Motorri ecotec 1.2, benzin, 86 kual fuqi, te gjitha serviset e kryera ne kohe, kam librin e servisit. Gjendja teknike eshte shume e mire. Vetura eshte e pajisur 6 airbag te sigurise, break assist, radio infotainment sistem me prekje, AUX, MP3, USB, butonat ne timon per radio dhe tempomat, mbyllje qendrore, xhamat elektrik, tempomat, fellne, kontroll stabiliteti, nderrues manual, klime dhe ABS. Vetura eshte shume ekonomike, per momentin ka 69000km te kaluara (te garantuara). Per me teper mund te me kontaktoni permes numrit te telefonit dhe ne viber ne +38349744911. Vetura vjen me 2 pare goma, vere/dimer

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit