Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 552 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 11:35:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 12 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citruen C3 1.4 HDI Viti Prodhimit 20.10. 2009

Citruen C3 1.4 HDI Viti Prodhimit 20.10. 2009 Me dogane me Homologim Ne gjendje shume te mire teknike i posa ardhune nga Zvicrra 🇨🇭

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  EDS

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit