Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 233 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:39:45

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 244 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 308 1.6HDI me dogan nga zvicra

Peugeot 308 1.6 Diesel
Viti Prodhimit;2009
Km:244.000 te garantuara me liber servisit
Automatik
Nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Me dogan
Tel:+38349739999

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit