Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1386 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:24:25

5,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Passat 3C 2.0 TDI, Highline,v. 2009, nga Zvicra

Shitet vetura VW Passat 3C, 2.0 TDI , Highline, automatik, i prodhuar ne fund te vitit 2009, i posaardhur nga Zvicra. Vetura eshte e pajisur me te gjitha aksesoret dhe pajisjet me te fundit, Navigacion i madh, kamere prapa, senzora para dhe prapa, DSG, ABS, SRS, Klimatronik, Uleset me nxemje, Tempomat, etj. Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer, si brenda ashtu edhe jashte. Posedon librin e serviseve. Nuk bejme ndrrim!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit