Vetura në shitje Seat Altea

Kjo veture ka pasur 1708 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:30:14

6,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SEAT ALTEA 1.9 TDI NI VIT REGJISTRIM VITI 2008

Opcionet viti 2008 1.9 tdi ni vit regjistrim te plot regjistrimi dyt ne Kosove i ardhur nga Zvicrra
Klim funksionale
Komanda ne timon
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Abs
Airbaga
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Radio cd
Fellne me goma te mira
Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt
Mundesi ndrrimi 044460171 + 383 44 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit