Vetura në shitje Mercedes-Benz GLK 220

Kjo veture ka pasur 461 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:54:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 229 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes GLK 220

Mercedes GLK 220 CDI
4 Matic
Viti Prodhimit:2009
Km:229.000 te garantuara me liber servisit
Nga Zvicra🇨🇭🇨🇭
Me dogan
Tel:+38349739999

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit