Vetura në shitje Peugeot 4007

Kjo veture ka pasur 455 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 18:19:22

8,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


9,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 206 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Peugeot 4007 2.2 HDI

Peugeot 4007 2.2 HDI
Vetura posedon këto karrakteristika:
Km të kaluara 206,000,
Automatik,
Klimatronik,
Navigacion,
Parking senzora dhe kamer,
Vollanin multifunksional,
Xenon,
Ulëset lëkur,
I posadoganuar
Kontakt +383 49 44 55 89

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit