Vetura në shitje Mercedes-Benz 270

Kjo veture ka pasur 316 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:34:49

5,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 289 523 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES-BENZ ML 270 AUTOMATIK

MERCEDES-BENZ ML 270 CDI 4×4
VITI 2003
REGJISTRIM 11 MUAJ
AUTOMATIK TIP TRONIK
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
BORDKOMPJUT
NEVIGACION
ABS
ARS
CENZOR SHIU
CENZORA PARA DHE MBRAPA PARKINGUT
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
SERVISIN E KRYER
BEJM NDRRIM
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit