Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 449 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:13:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 266 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra 1.7 cdti

Opel Astra 1.7 CDTI
Viti Prodhimit:2011
Km:266.000 te garantuara me liber servisit
Nga Gjermania 🇩🇪🇩🇪
Me dogan
Tel:+383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit