Vetura në shitje Audi Q3

Kjo veture ka pasur 1813 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:38:01

16,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 163 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi Q3 2.0 TDI Quattro LED 🇨🇭🇨🇭

Audi Q3
2.0 TDI
103 kw
Viti 21.03.2013
Quattro 4 x 4
Drita Para LED
Drita para Xeno Big Xenon
Drita Mbrapa LED
Drita AutoMatik
KlimaTronic
Sedile Me Nxemje
Senzor Parkimi Mbrapa
Senzor Dritave
Senzor Shiu
Auto-Hold Ne Semafor mu Shuk mu Ndez 🚦
4 Xhama Eletrik
Freni i Dores Eletrik
NaviGacjon
Pulla ne Timon
TempoMat
Radio
Cd 📀
Sd 1
Sd 2
Esp
Abs
Airbeg
GPS Fabrikisht 📡
Blutoth
Zerimi i Tel 📲 me Blutoth
Zerimi i Muzikes 🔊 me Blutoth
2 Qelsa i Posedon
Alofellna
Manual 6 Shpetesi
Drita te Mjegulles ( Hallogenka )
Gjendje Tip Top
Shumm Shpenzime te Vogla
I Sapo Ardhur Prej 🇨🇭 ZVICRES 🇨🇭
Dogan e sapo Paguar 3.735 € 20.05 2019
Homologimi i sapo Paguar 125 € 20.05 2019
Dhe i sapo Regjstruar 290 € 21.05.2019
DOGANA HOMOLOGIM REGJSTRIMIN NE EMRIN TEM
Vrejtje Ndrim Joo


Shpërndaje:

Veturat e fundit