Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 153 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/07/2019 17:23

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 185 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet vw golf plus

- Shitet Golf 6-Plus, Modeli TEAM, Motorri: 1.6 Tdi 77Kw-105Ps, Viti prodhimit: 7/2010, 1-Vit/RKS, KM 185.000 me LIBER SERVISI, 2-Qelsa, Servisin e perfundum vaj dhe filtera, Vetura posedon xhamat e pasem te erresuar nga prodhuesi, Hallogenka, Senzora shiu, Pasqyre elektrike me nxemje, Senzora parkingu para dhe pas, Uleset me nxemje, Klimatronik, Navigacion Touchscren Sd/card-Aux-Cd-usb, Park pilot, Tempomat, Goma 17-Fellne te VW, ne gjendje shume te mire. ( QMIMI 8500€ ).
-Viber: +38345631095
-Tel: 045/631-095

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit