Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 802 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:39:02

7,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 321 547 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK

AUDI A6 3.0 TDI AUTOMATIK QUATRO
VITI 2004
REXHISTRIM 11 MUAJ
STAR STOP
KLIMA TRONIK DY SEZONALE
SHIBER
TEMPOMAT
ABS
SENZORA PARA MBRAPA
SENZOR SHIU
DRITAT KSENON
DRITA TE MJEGLLES
KOMAMDA TIMON
MBYLLJE ELEKTRIKE
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
BORD KOMPJUT
NEVIGACION
KARRIKAT ME NXEMJE
KARRIKAT LKUR
GOMAT E REJA TE VERES 2019
SERVISET E KRYETA
BEJM MDRRIM
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit