Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 1806 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:42:58

10,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 745 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A4 2.0 TDI SLINE AUTOMATIK

AUDI A4 SLINE 2.0 TDI AUTOMATIK
VITI 2009
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
BORDKOMPJUT
NEVIGACION
CENZORA PARA MBRAPA
CENZOR SHIUT
KARRIKAT ME NXEMJE
DRITAT LLED
DY QELSA
BEJM MDRRIM
+38344247605
044444714


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit