Vetura në shitje Dacia Duster

Kjo veture ka pasur 581 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/08/2019 16:40

10,900 EUR
10,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 35 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Dacia Duster 1.5 Dizel Manual

Dacia Duster 1.5 Dizel
Vetura posedon dy qelesa, Klime, ABS, SRS, AUX, ECO, USB, Airbag, Navigacion,
Ekran 7" me prekje, pasqyret me rregullim dhe me nxemje, Kontrolli i radios ne timon,
Tempomat, Dritaret e pasme te eresuara fabrikisht, vetura ne gjendje perfekte


Shpërndaje:

Veturat e fundit